Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy poświęcają swój czas, siły i zaangażowanie na rzecz najbardziej potrzebujących.

Cieszymy się że wśród nas jest tak wielu ludzi, którzy chcą nieść pomoc innym. Wasza praca i zaangażowanie są nieocenione, są przejawem Waszej wrażliwości, empatii i troski o dobro innych. Oferujecie nam to wszystko, czego nie można kupić za największe nawet  pieniądze.

Drodzy Wolontariusze, życzymy Wam, by nie zabrakło Wam wytrwałości, siły i wiary w to co robicie. Mamy nadzieję, że swoją postawą będziecie zarażać innych, a dzięki Wam i Waszej pracy, otaczający nas świat będzie stawał się lepszy.